Четверта он-лайн зустріч партнерів проекту «MOBI»

by Pylypenko Vadym

22 липня 2020 року відбулась Четверта робоча зустріч партнерів проекту «Сучасна прикордонна інфраструктура – успішний Карпатський регіон» (МОВІ), що виконується за фінансової підтримки Програми ENI СВС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.
В зв’язку із продовженням карантинних обмежень в країнах-партнерах, робоча зустріч відбувалась у режимі відео-конференції. На зустрічі були присутні представники всіх партнерських організацій проекту (МОВІ) із України, Румунії, Словаччини та Угорщини. Зустріч відбулась за ініціативою Головного партнера проекту Міжнародної Асоціації Інституцій Регіонального Розвитку «МАІРР».

Метою проекту є: створення стійкої платформи для ефективної транскордонної мобільності людей та товарів шляхом вдосконалення транспортної та прикордонної інфраструктури, посилення співпраці між органами самоврядування та професійними організаціями, спрямованими на розвиток транспортних сполучень у прикордонних регіонах України, Румунії, Словаччини та Угорщини. Проектом передбачено розробку спільного Плану мобільності, який включатиме регіональні плани кожного прикордонного регіону в сфері транспортної та прикордонної інфраструктури, розвитку залізничного сполучення, міжнародного авіаційного сполучення, тощо.

Основним завданням робочої зустрічі були обговорення запропонованих на внесення партнерами проекту окремих деталей та пунктів до відповідних планів мобільності, експертних груп, узгодження формату відповідної документації та встановлення часових обмежень по їх приготуванню. Учасники зустрічі з’ясували окремі аспекти питань, котрі пов’язані з місцями імплементації проектних заходів. Крім того, були уточнені комунікаційні заходи, пов’язанні із розробкою та функціонуванням веб-сторінки проекту відповідно до вимог керівних документів Програми ENI СВС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.

Учасники робочої партнерської зустрічі домовились проводити наступні зустрічі експертів у форматі відео-конференцій та провести Партнерську зустріч «Сучасна прикордонна інфраструктура – успішний Карпатський регіон» (МОВІ) 26 серпня 2020 року. Формат конференції залежить від епідеміологічної ситуації в прикордонних регіонах із сподіваннями щодо кращої ситуації та відкритті кордонів.

Прес-реліз у форматі PDF

Прес-центр Міжнародної асоціації «МАІРР»

Related Articles