Техніко-економічне обґрунтування Велодорожки Міхаловце – Вишне Немецке

by Pylypenko Vadym

У контексті сучасних тенденцій розвитку велосипедного транспорту та велотуризму в східній Словаччині, проект “Велодоріжка Міхаловце – Вишне Немецьке” стає важливою ініціативою, спрямованою на сприяння збільшенню популярності велосипедів як екологічного та економічного виду транспорту.

Основна мережа велосипедних доріг у Кошицькому регіоні розробляється з урахуванням пріоритету велосипедного туризму та його відповідності транспортним потребам  регіону та забезпеченні безпечного щоденного пересування місцевих жителів на велосипеді.

Метою мережі є з’єднання найважливіших туристичних напрямків у регіоні зі зв’язками з туристичними напрямками сусідніх регіонів (Пряшівський край і Банскобистрицький край) і держав (Україна та Угорщина).

Головною віссю мережі в Кошицькому самоврядному регіоні є міжнародний  веломаршрут “Eurovelo 11” Він далі розвивається у відгалуження, які утворюють міжміські веломагістралі, які потім з’єднуються з місцевими та регіональними велотуристичними маршрутами. Розроблена концепція також враховує пропозиції щодо підключення до існуючої мережі велосипедного туризму.

Для ознайомлення з повною інформацією завантажте PDF-файл на словацькій мові

Технічна документація для отримання дозволу на будівництво завантажте PDF-файл на словацькій мові

 

Related Articles