Вакансія на посаду асистента проекту «МОВІ»

by Pylypenko Vadym

ВАКАНСІЮ ЗАКРИТО

Міжнародна Асоціація «МАІРР» в м.Ужгороді, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади асистента проекту, з метою виконання завдань проекту «Сучасна прикордонна інфраструктура – успішний Карпатський регіон» (МОВІ) та подальшої участі у реалізації проектів міжнародної технічної допомоги Програми ENI СВС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.

Проект «МОВІ» – «Сучасна прикордонна інфраструктура – успішний Карпатський регіон» реалізовується з метою створення стійкої платформи для ефективної транскордонної мобільності людей та товарів шляхом вдосконалення транспортної та прикордонної інфраструктури та зв’язку громадських ліній, посилення співпраці між самоврядуваннями та професійними організаціями, спрямованими на розвиток транспортної та прикордонної інфраструктури.

Проект «МОВІ», реалізовується у складі міжнародного партнерства, що було побудовано з урахуванням компетенцій та використання попереднього досвіду кожного партнера для забезпечення досягнення цілей проекту. Головним партнером у проекті є Міжнародна Асоціація Інституцій Регіонального Розвитку «МАІРР» (Україна), Партнер №1 – Служба автомобільних доріг у Закарпатській області (Україна), Партнер №2 – Самоврядування регіону Саболч-Сатмар-Берег (Угорщина), Партнер №3 – Кошицький самоврядний край (Словаччина), Партнер №4 – Рада Повіту Марамуреш (Румунія), Партнер №5 – Територіальна адміністративна одиниця повіту Сату-Маре (Румунія). Початок проекту 01.03.2020. Термін реалізації проекту 34 місяці.

Вимоги до посади асистента проекту.
Професіональні навички: знання щодо основ управління проектами Програм ENI СВС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 та керівництва проектним циклом проектів, що реалізовувалися на регіональному, або європейському рівнях, вміння працювати в команді та приймати рішення у кризових ситуаціях.
Комп’ютерні навички: професійні навички уміння роботи на комп’ютері (Інтернет, електронне листування, Windows, Microsoft Office, PowerPoint, Microsoft Excel), графічний редактор, на рівні користувачів Facebook, Skype, Windows Messenger.
Освіта: неповна або повна вища освіта.
Мовні навички: знання англійської (письмово, усно) та української мов; перевага надається кандидату із знанням додаткових мов прикордоння (угорська, словацька, румунська).
Основні завдання у проекті: обробка документації відповідно до правил Програм ENI СВС, обробка документації відповідно до завдань проекту «МОВІ», підготовка матеріалів для проведення міжнародних зустрічей, семінарів, конференцій, засідання груп експертів тощо.

Додаткові вимоги до вакантної посади: українське громадянство, проживання в межах м. Ужгорода або його передмість. Для обговорення питань працевлаштування кандидат повинен до 01 квітня 2020 року надіслати електронною поштою резюме за європейським стандартом (посилання на форму резюме (CV) на англійській мові, з описанням досвіду роботи за вище зазначеними вимогами.

Контактні дані: Ел. пошта: iardi_vp@ukr.net. Тел.: 0508445223, Вадим Пилипенко

Related Articles