Техніко-економічне обґрунтування під’їзної дороги до перспективного пункту пропуску на українсько-словацькому кордоні «Соломоново – Черна»

by Pylypenko Vadym

Техніко-економічне обґрунтування з визначення перспективи розвитку плану мобільності на кордоні України з країнами-сусідами в рамках Програми транскордонного співробітництва ЄІС Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна 2014-2020 під’їзної дороги до перспективного КПП на українсько-словацькому кордоні «Соломоново – Черна».

Виходячи із географічного розташування Закарпаття і Кошицького краю можна зробити висновок, що їх положення з точки зору транспортної логістики та транскордонного розміщення є унікальним. Заявник і партнер погоджуються, що визначальним кроком на шляху економічного прогресу регіону повинно бути визначення слабких місць у транспортній інфраструктурі шляхом розробити спільного плану розвитку та створення передумов для широкомасштабних проектів з розвитку транспорту. Внаслідок таких дій економічна роль Закарпаття буде лише посилюватись.
В рамках проекту буде проаналізовано мережу доріг та мостових переходів та сформовано перелік рекомендацій, щодо ремонтів окремих ділянок та базисних рекомендацій з утримання (в тому числі і у зимовий період).

Завантажити PDF українською

Related Articles