Друга робоча он-лайн зустріч партнерів проекту «MOBI»

by otiko

20 травня 2020 року відбулась Друга робоча зустріч партнерів проекту «Сучасна прикордонна інфраструктура – успішний Карпатський регіон» (МОВІ), що виконується за фінансової підтримки Програми ENI СВС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. В зв’язку із запровадженим карантином в країнах-партнерах, робоча зустріч відбувалась у режимі відео-конференції. На зустрічі були присутні представники всіх партнерських організацій проекту (МОВІ) із України, Румунії, Словаччини та Угорщини. Зустріч відбулась за ініціативою Головного партнера проекту Міжнародної Асоціації Інституцій Регіонального Розвитку «МАІРР».

Проект «Сучасна прикордонна інфраструктура – успішний Карпатський регіон» «МОВІ», реалізовується з 1 березня 2020 року у складі міжнародного консорціуму, до складу якого увійшли регіональні органи самоврядування та професійні інституції, а саме: Міжнародна Асоціація Інституцій Регіонального Розвитку «МАІРР» (Україна), Самоврядування регіону Саболч-Сатмар-Берег (Угорщина), Кошицький самоврядний край (Словаччина), Рада Повіту Марамуреш (Румунія), Територіальна адміністративна одиниця повіту Сату-Маре (Румунія). Служба автомобільних доріг у Закарпатській області (Україна).

Метою проекту є: створення стійкої платформи для ефективної транскордонної мобільності людей та товарів шляхом вдосконалення транспортної та прикордонної інфраструктури, посилення співпраці між органами самоврядування та професійними організаціями, спрямованими на розвиток транспортних сполучень у прикордонних регіонах України, Румунії, Словаччини та Угорщини. Проектом передбачено розробку спільного Плану мобільності, який включатиме регіональні плани кожного прикордонного регіону в сфері транспортної та прикордонної інфраструктури, розвитку залізничного сполучення, міжнародного авіаційного сполучення, тощо.

Основним завданням робочої зустрічі було обговорення Плану дій реалізації проекту, поточного стану реалізації завдань проекту та формування ефективного експертного середовища. Крім того, були презентовані Комунікаційний план проекту, макети розроблених матеріалів із візуалізації у відповідності до вимог керівних документів Програми ENI СВС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 із комунікації та візуалізації.

Учасники робочої партнерської зустрічі домовились проводити наступні зустрічі експертів у форматі відео-конференцій та провести Партнерську зустріч «Сучасна прикордонна інфраструктура – успішний Карпатський регіон» (МОВІ) 24 червня 2020 року. Формат конференції залежить від епідеміологічної ситуації в прикордонних регіонах із сподіваннями щодо кращої ситуації та відкритті кордонів.

 
Прес-Реліз у форматі PDF
 

Прес-центр Міжнародної асоціації «МАІРР»

Related Articles