П’ята он-лайн зустріч партнерів проекту «MOBI»

by Pylypenko Vadym

26 серпня 2020 року відбулась п’ята робоча зустріч партнерів проекту «Сучасна прикордонна інфраструктура – успішний Карпатський регіон» (МОВІ), що виконується за фінансової підтримки Програми ENI СВС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. В зв’язку із продовженням карантинних обмежень в країнах-партнерах, робоча зустріч відбувалась у режимі відео-конференції. На зустрічі були присутні представники всіх партнерських організацій проекту (МОВІ) із України, Румунії, Словаччини та Угорщини. Зустріч відбулась за ініціативою Головного партнера проекту Міжнародної Асоціації Інституцій Регіонального Розвитку «МАІРР».

Проект «Сучасна прикордонна інфраструктура – успішний Карпатський регіон» «МОВІ», реалізовується з 1 березня 2020 року у складі міжнародного консорціуму, до складу якого увійшли регіональні органи самоврядування та професійні інституції, а саме: Міжнародна Асоціація Інституцій Регіонального Розвитку «МАІРР» (Україна), Самоврядування регіону Саболч-Сатмар-Берег (Угорщина), Кошицький самоврядний край (Словаччина), Рада Повіту Марамуреш (Румунія), Територіальна адміністративна одиниця повіту Сату-Маре (Румунія). Служба автомобільних доріг у Закарпатській області (Україна).

Метою проекту є: створення стійкої платформи для ефективної транскордонної мобільності людей та товарів шляхом вдосконалення транспортної та прикордонної інфраструктури, посилення співпраці між органами самоврядування та професійними організаціями, спрямованими на розвиток транспортних сполучень у прикордонних регіонах України, Румунії, Словаччини та Угорщини. Проектом передбачено розробку спільного Плану мобільності, який включатиме регіональні плани кожного прикордонного регіону в сфері транспортної та прикордонної інфраструктури, розвитку залізничного сполучення, міжнародного авіаційного сполучення, тощо.

Основним завданням робочої зустрічі були обговорення поточних заходів в рамках проекту, окремі положення структури мобільного плану та розробка веб-сторінки проекту. Також постало питання про використання комунікаційних додатків для більш ефективного проведення віртуальних зустрічей відповідно до вимог керівних документів Програми ENI СВС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.

Учасники робочої партнерської зустрічі домовились проводити наступні зустрічі експертів у форматі відео-конференцій та провести Партнерську зустріч «Сучасна прикордонна інфраструктура – успішний Карпатський регіон» (МОВІ) 2 вересня 2020 року. Формат конференції залежить від епідеміологічної ситуації в прикордонних регіонах із сподіваннями щодо кращої ситуації та відкритті кордонів.

Прес-реліз у форматі PDF

Прес-центр Міжнародної асоціації «МАІРР»

Related Articles