Техніко-економічне обґрунтування велосипедної траси Великі Слеменці, станція SVK/UA – Чорна над Тисою, залізнична станція, підвісний міст через річку Латориця.

by Pylypenko Vadym

Стратегія розвитку велосипедного транспорту та велосипедного транспорту в Кошицькому регіоні на 2022-2027-2030 роки (надалі Стратегія циклу KSK) є середньостроковим стратегічним документом, який вільно орієнтується в Стратегії велосипеда на 2014-2020 роки. Стратегія циклу KSK  має на меті зв’язати та доповнити її іншими стратегічними документами, особливо Планом сталого розвитку мобільності KSK, Скелетною мережею велосипедних комунікацій KSK та Стратегією розвитку автомобільного транспорту KSK. Цей час прив’язаний до нового програмного періоду Словацької Республіки та Європейського Союзу до 2030 року.
Він ґрунтується на знанні ситуації, особливо у сфері велосипедного руху та велосипедної інфраструктури, оскільки немає систематичних досліджень ремонтів, які б визначали частку велосипедного руху на території Кошицького краю. Незважаючи на це, стратегічне бачення насамперед орієнтоване на збільшення кількості велосипедистів та велосипедистів, адже це основний показник ефективності витрачених коштів на розбудову велоруху та велоінфраструктури.
Велосипедна стратегія KSK пропонує рішення, які сприятимуть сталому розвитку велосипедного транспорту  в регіоні, з припущенням взаємної співпраці суб’єктів регіону, які зацікавлені у реалізації стратегії за принципом партнерства. Стратегія розроблена відповідно до цілей існуючих стратегічних документів на національному, регіональному та місцевому рівнях.
Важливою частиною стратегічного документу є перегляд і розширення Скелетної мережі велосипедних комунікацій в регіоні Кошице та її підключення до всіх місць відповідно до Плану сталої мобільності регіону.

Для ознайомлення з повною інформацією завантажте PDF-файл на словацькій мові

Технічна документація для отримання дозволу на будівництво завантажте PDF-файл на словацькій мові

Карта велодоріжки завантажте PDF-файл

Супровідний документ 1 завантажте PDF-файл на словацькій мові

Супровідний документ 2 завантажте PDF-файл на англіській мові

Related Articles